Восьмий етап відкритого чемпіонату міста Львова

Восьмий етап відкритого чемпіонату міста Львова

 2019 рік добігає завершення, але серія турнірів Відкритий чемпіонат Львова ще не закінчується. Нагадуємо, що цей турнір прийшов на заміну минулорічним кубкам Львова, хоча і має певні відмінності. З умовами проведення можна ознайомитись в Положенні. На черзі восьмий етап цього турніру, а фінал попередньо плануємо проводити в березні 2020 року – по закінченню десяти кваліфікаційних етапів.  Read more about Восьмий етап відкритого чемпіонату міста Львова

Івано-Франківський десятитисячник Артура Півченка

Івано-Франківський десятитисячник Артура Півченка

Комерційний турнір з комбінованої піраміди зі змінами «Betford winter cup-2019» завершився днями  в Івано-Франківську. В змаганнях взяли участь 32 більярдисти. Кількість охочих позмагатися за непоганий призовий фонд (15 тисяч гривень + 60% вступних внесків) була доволі невеликою і, мабуть, обумовлена великою кількістю сильних гравців на чолі з Артуром Півченком, в перемозі якого я не сумнівався ні на секунду відколи побачив його в протоколі реєстрації.

Read more about Івано-Франківський десятитисячник Артура Півченка

Ветеранські підсумки по-львівськи

Ветеранські підсумки по-львівськи

У Львові ветерани підвели підсумки 2019 року на турнірі з більярду. Організатор змагань Махір Рзаєв, який продовжив справу Сергія Шохіна, зібрав 19 охочих позмагатися у вільній піраміді та у невимушеній атмосфері провести 2019 більярдний рік фуршетом.

Read more about Ветеранські підсумки по-львівськи