Командний (парний) чемпіонат Львівської області

 У найближчі вихідні 15-16 червня проводимо парний  чемпіонат області – відбірковий турнір до чемпіонату України, який пройде 21-25 червня в м. Ужгород.

Місце проведення:

БК “ZOVEX”(Зелена)

м.Львів, вул.Зелена, 147 (ТЦ «Арсен», 2-й поверх)

тел. (032) 270 00 67

к-ть столів 12ft – 12+2 (VIP) ТМ “Buffalo”

 

Гра «Вільна піраміда», удари по черзі.

 

Учасники змагань: До участі в змаганнях запрошуються усі бажаючі спортсмени, які сформують та зареєструють команду у визначений термін до початку змагань. Кількість команд необмежена, принцип формування пар довільний. Оскільки Турнір є відбірковим, краща команда з числа учасників буде делегована на чемпіонат України, який проходитиме з 21 по 25 червня в м. Ужгород. Вийнятком є команда Півченко/Лапшин, які будуть делеговані на чемпіонат України за рішенням керівництва ФСБУ ЛО. У випадку перемоги цієї пари на Турнірі, право представляти Львівську область на чемпіонаті України здобуде команда-фіналіст Турніру.

 

Доброчинні внески для учасників: по 400 гривень для кожного із учасників пари. Юнаки/дівчата віком до 16 років, ветерани старше 50 років та жінки сплачують вступний внесок 200 гривень. Гравці ФБСЛО, які мають сплачені членські внески за 2019 рік, вступають за 300 гривень. Попередня самостійна гравців на сторінці турніру не потрібна!  Для реєстрації пар в системі ЛЛБ та ТурнаментСервіс прохання до учасників прибути завчасно – до 10:00!

Детальніше про формат проведення чемпіонату читайте в положенні.

 

Форма одягу (обов’язково!) – клас “А” – світла однотонна сорочка, темні брюки (не джинси), жилетка та метелик (за бажанням).

Спортсмени, чий одяг не відповідатиме цим вимогам, до участі в чемпіонаті допущені не будуть!

 

Регламент:

15 червня:

з 9:30 – розминка

10:30-11:00 – реєстрація учасників

11:00 – жеребкування, початок змагань – кваліфікація (групи)

 

16 червня:

з 11:00 – ігри плей-оф

 

Нагородження: Пари, які зайняли 1-3 місця нагороджуються грамотами і медалями відповідного ступеню. Призовий фонд турніру – 80% від суми вступних внесків.

 

Організатори турніру залишають за собою право вносити зміни до регламенту, в залежності від кількості учасників.

Залишити відповідь