70 років Святославу Іваніву. Перемоги Мачтакова та Лучинського

Турнір, присвячений 70-річчю Святослава Іваніва, відбувся у львівському БК «Zovex».

«Життя треба прожити так, щоб у 70 років грати у турнірі на честь власного ювілея» – важко не процитувати дуже влучну фразу Олександра Бершеди.

57 гравців зібрались у Львові, щоб привітати відомого українського більярдиста, майстра гри як у піраміду, так і у снукер, та ще й рідного дідуся Владислава Вишневського.

Турнірів було два – серед ветеранів, та серед сеньйорів. Ювіляр прийняв участь у ветеранському турнірі, де був одним з найстарших, виграв три зустрічі з чотирьох у групі, вийшов в 1/8 фіналу, але там програв майбутньому фіналісту, молодшому на 14 років Ігору Стаднику з Новояворівська – 3:4. Переможцем же став киянин Володимир Лучинський, який у фіналі переміг Стадника – 4:1. Володимир Дембицький з Чернівців та Степан Мирончук з Кропивницького розділили третє місце.

Серед сеньйорів найкращим став Олег Мачтаков. Одеський віце-чемпіон світу у фіналі переміг одного з двох наймолодших учасників лучанина Богдана Михальчука – 4:3. Сергій Король з Ужгороду та хмельничанин Василь Погинайко розділили «бронзу».

 

за матеріалами сайту billiardnews.com.ua

Залишити відповідь