Андрій Плешко – чемпіон Львівської області з вільної піраміди

На цих вихідних у БК “ZOVEX” проходив останній на цей рік чемпіонат області – гравці визначали найсильнішого у вільній піраміді.

Вже традиційно турнір проводився в два етапи. Щоб потрапити до основної, фінальної стадії, гравці, окрім восьми сіяних згідно загального рейтингу федерації, проходили через попередні ігри – кваліфікацію. Таких на початок турніру зареєструвалось 15 – небагато, що зумовлено погодою та ще деякими побічними факторами. На цій стадії зустрічі проводились до 4-х перемог кожна.

Незважаючи на невелику (разом із сіяними гравцями) кількість учасників – 23 – призовий фонд турніру, як і було обіцяно, склав 10.000 гривень. Кошти до призового фонду за власною ініціативою додав Василь Міщишин, за що йому величезна подяка від імені Федерації. Традиційно долучився і ZOVEX – призери отримали призові картки від клубу.

З першого дня можна виділити доволі несподіваний виліт з турніру одного з основних претендентів на нагороди Віталія Самсонова. Програш в першому турі від Плешка (2:4) та в наступній зустрічі від Дуранічева (3:4) змусили яскравого гравця залишити турнір. В нижній частині сітки боротьбу серед трьох учасників “яким за 40” виграв Володимир Тимчишин, вибивши послідовно Білевича та Мотовиляка. Без поразок пройшли кваліфікацію Кривко, Плешко, Лозинський та Богдан Стахура. З “підвалу” вийшли Костів, Хрущ, Тимчишин та Фурманчук.

Перший тур фінальної стадії особливих несподіванок не приніс, а в другому на глядачів чекала вельми цікава зустріч Мартин-Плешко. 2:4 і Плешко в чвертьфіналі, а Мартин продовжує боротьбу в нижній сітці.

В чвертьфіналі слід відмітити перемогу Лапшина над Фурманчуком (5:3) – Олександр взяв реванш за поразку від Юри на “динамічному” чемпіонаті. Загалом півфінальні пари сформувались по різному: Лозинський і Плешко дійшли без поразок, Мартин і Лапшин – через “підвал” сітки.

За вихід в фінал Плешко обіграв Лозинського (5:3), програючи по ходу 0:2 і переломавши хід зустрічі в третій партії на 7:7, а Мартин в “контровій” партії Лапшина, який ну дуже невдало провів в ній розбій і отримав одразу 6 куль від опонента.

Фінальна зустріч одразу почала складатись на користь Плешка – 2:0. І надалі Мартин жодного разу не виривався вперед в рахунку, щоправда два рази вирівнюючи рахунок – 2:2 і 4:4. У вирішальній партії гравці гарною “серійною” грою не потішили – багато промахів та відіграшів, адже результат, звичайно, тиснув на кожного. У такій грі сильнішим виявився спортсмен з Трускавця – 8:6 і Андрій Плешко стає чемпіоном Львівської області!

Відео фіналу та найцікавіших матчів турніру ви можете переглянути на нашій сторінці YouTube.

Залишити відповідь