Фінальний етап аматорської ліги ФБС м. Львова 2018

Після закінчення першої серії аматорських (ЕЛО до 900) турнірів настає час підбиття підсумків. Саме для цього Федерація більярдного спорту м. Львова у цю суботу організовує фінальний етап Аматорської ліги ФБСЛ.

На відміну від попередніх етапів Ліги, до участі у цих змаганнях запрошуються не лише  гравці з рівнем ЕЛО до 900 очок, а і усі решта учасники цьогорічних аматорських змагань, навіть якщо зараз їх ЕЛО рівень більший за 900 – тобто кожен, хто принаймні раз приймав участь у аматорському турнірі протягом 2018 року.

Учасники фінального етапу змагатимуться за почесний кубок, медалі та дипломи і, звісно ж, за звання кращого серед аматорів у 2018 році

 

Дата проведення: 22 грудня 2018р.

Місце проведення:
БК “ZOVEX”(Зелена)
м.Львів, вул.Зелена, 147 (ТЦ «Арсен», 2-й поверх)
тел. (032) 270 00 67
к-ть столів 12ft – 16, ТМ “Buffalo”

 

Гра “Вільна піраміда”.

Учасники змагань: до участі в турнірі запрошуються усі бажаючі, чий рівень ЕЛО гравця на момент його вступу в турнір не більше 899 очок. Гравці, чий рейтинг ЕЛО на момент вступу в кожен з турнірів становить 900 і більше очок до змагань не допускаються, за винятком тих, хто приймав участь у змаганнях аматорської ліги ФБСЛ протягом 2018 року. Рівень ЕЛО гравців відображений на офіційному веб-ресурсі проведення турнірів аматорської ліги ФБСЛ http://www.llb.su/. Повний перелік можливих учасників можна переглянути у Рейтингу аматорської ліги ФБСЛ.

 

Форма одягу – по бажанню (окрім спортивного вбрання).

Благодійний внесок –  250 гривень. Для жінок та учасників молодше 16 років чи старше 50 років вступний внесок 150 гривень (за умови членства у ФБСЛ).

 

Увага! Для спортсменів – членів Федерації, які попередньо зареєструються на сторінці турніру на сайті ЛЛБ вступний внесок 200 гривень.

Регламент:
з 9:30 – розминка 
10:00-10:30 – реєстрація учасників;
11:00 – жеребкування, початок змагань

Нагородження:

Призовий фонд турніру становить 80% від суми вступних внесків.

Переможець нагороджується почесним кубком, призери – медалями та дипломами відповідних ступенів.

Детальну інформацію про аматорську лігу ФБСЛ читайте у Регламенті

Залишити відповідь