Львів запрошує на кубок України з більярдного спорту

 Одразу після завершення всеукраїнського турніру серед юніорів, юнаків та дівчат, 7 вересня у Львові стартує Кубок України з комбінованої піраміди серед чоловіків і жінок, де зберуться найсильніші більярдисти країни.

 Про те, що подія дійсно значима для українського більярду свідчить висвітлення турніру у ЗМІ – матчі плей-оф транслюватимуть на телеканалі XSport. Канал вже має позитивний досвід співпраці з львівськими організаторами. Так минулого року транслювали наживо фінальні стадії кубку України та відкритого кубку кубку Львова, позаминулого – матчі Lviv Cluster Cup 2017. Цьогоріч трансляції будуть не менш якісними – знову завдячуючи підтримці з боку управляння молоді і спорту Львівської міської ради. Інформаційним партнером заходу є український більярдний сайт billiardnews.com.ua. Належний перебіг турніру забезпечуватиме суддівська колегія в наступному складі: Ігор Ковтун (головний суддя, МК), Руслан Кориненко, Олександр Білевич та Сергій Король (усі судді НК).

 Стосовно ж самого турніру, то він відбуватиметься у два етапи – кваліфікація і плей-оф. Кваліфікація – європейська сітка “double elimination” до 2-х поразок, виходом у плей-оф. Усі матчі відбуватимуться згідно графіку, що дасть гравцям можливість планувати свій час.

 День приїзду учасників –6 вересня (чоловіки) та 7 вересня (жінки). Кваліфікаційні ігри у чоловіків стартують в суботу з 10:00 і продовжаться в неділю (7-8 вересня). Кваліфікація жіночого турніру розпочинається після урочистого відкриття змагань, в неділю 8 вересня об 11:30.

Ігри плей-оф:

  • 1/16 (1/32) фіналу – 8 вересня, після закінчення ігор кваліфікації;
  • 1/8 та 1/4 фіналу – 9 вересня;
  • 1/2 фіналу та фінал – 10 вересня.

 Після завершення фіналу – урочиста церемонія нагородження переможців. Призовий фонд турніру формується із 70% від суми вступних внесків + 10 000 гривень (чоловіки), + 5 000 гривень (жінки).

 Клуб знаходиться на відстані менше 5 кілометрів від історичного центру Львова, тому учасники можуть поєднати змагання з відпочинком у древньому Львові.

 Більш детальну інформацію про кубок України з комбінованої піраміди 2019  читайте в Положенні на сайті Федерації спортивного більярду України billiard.net.ua та на сайті billiardnews.com.ua

Залишити відповідь