Півченко та Лапшин – найкраща команда Львівської області

У Львові завершився відбір на командний чемпіонат України з більярдного спорту. Місцева Федерація, яка робить значний внесок у розвиток цього виду спорту в Україні і є однією з найуспішніших завдяки роботі її керівника – Олександра Білевича, цього разу також не відстала – був проведений відбірковий чемпіонат області. Шкода, але гравці дуже кволо поставилися до цих змагань. Для мене досі залишається загадкою, чому не грав Ігор Мартин. Це ж питання бентежить багатьох знавців львівського більярду, адже Ігор – один з кращих місцевих більярдистів.

 Безперечно, пара МСМК Артур Півченко та його учень, місцевий КМС Олександр Лапшин виглядала фаворитами. Змагання пройшли в групі, де п’ять пар у форматі очних зустрічей боролися за чемпіонство. Переможця визначив матч, який можна назвати фіналом. У ньому зійшлися команди Артур Півченко/Олександр Лапшин проти пірамідно-снукерної пари Олександр Гречин/Юрій Семко. Переможець матчу і, як стане відомо згодом, турніру визначився у вирішальній партії, де сильнішим стала команда на чолі з Півченком. Семко та Гречин посіли друге місце з трьома перемогами у своєму активі. Третіми стали Віталій Самсонов і Микола Цяска, а ветерансько-сеньйорська пара Махір Рзаєв/Роман Мотовиляк посіли четверте місце, яке вибороли у матчі проти команди юного КМС з Шепетівки, відомого в Україні чемпіона Хмельницької області Михайла Ларкова та його тезки з Трускавця Гриника.

 Саме Ларков доповнив обласну першість п’ятою парою, і велика вдячність Михайлу Гринику за те, що підтримав ініціативу молодого більярдиста і приїхав зіграти.

 Вітаю чемпіонів і чекаю на всеукраїнську командну першість, яка відбудеться в Ужгороді з 21 по 25 червня у відомому своєю гостинністю БК «Buffalo Ungvar».

 

за матеріалами ресурсу Більярд – блог Павла Будчика

Залишити відповідь