Свято дитячо-юнацького більярду у Львові

30 жовтня у Львові стартує Відкритий кубок Львова з більярдного спорту серед дітей та юнацтва, на якому зберуться найсильніші юні більярдисти країни. Змагання проходитимуть у спортивному більярдному клубі ZOVEX, що на вулиці Зеленій 147.

У Кубку Львова зможуть прийняти участь юні гравці 1997 р.н. та молодші., змагатимуться вони у двох різновидах більярду – вільній піраміді та пул “9”, в кожній з яких передбачено поділ на три вікові групи – діти, юнаки та юніори. Проживання та харчування гравців та представників, що включені в належним чином оформлені заявки – за рахунок організаторів.

Про те, що подія дійсно значима для українського більярду свідчить висвітлення турніру у ЗМІ – матчі плей-оф юніорів транслюватимуть на телеканалі XSport. Канал вже має позитивний досвід співпраці з львівськими організаторами. Так, цього року транслювали наживо матчі Кубку України з комбінованої піраміди. Цього разу трансляції будуть не менш якісними – знову завдячуючи підтримці з боку Львіської мерії. Інформаційним партнером заходу є український більярдний сайт billiardnews.com.ua. Належний перебіг турніру забезпечуватиме суддівська колегія в наступному складі: Руслан Кориненко (головний суддя, НК), Олександр Білевич (НК) та Ігор Мартин (1К).

День приїзду учасників – 30 жовтня.

31 жовтня:

10:00 – 18:00 – кваліфікаційні ігри;

11:00 – урочисте відкриття змагань;

01 листопада:

10:00 – 15:00 – кваліфікаційні ігри;

15:00 – 18:00 –ігри плей-оф;

02 листопада:

10:00 – 1/4 фіналу;

11:30 – 1/2 фіналу;

13:00 – фінал.

По закінченню фінального матчу – урочиста церемонія нагородження

 

Більш детальну інформацію про Відкритий кубок Львова з більярдного спорту серед дітей та юнацтва читайте в Положенні на сайті Федерації спортивного більярду України billiard.net.ua та на сайті billiardnews.com.ua

Для усіх, хто має бажання прийняти участь, прохання заповнити та надіслати організаторам заявку: https://goo.gl/forms/ORQiGgoaqey8jl3K2

Залишити відповідь