Турнір №7 аматорської ліги ФБС м. Львова

Після закінчення літньої перерви ФБСЛ стартує аматорським турніром №7. На черзі змагання з комбінованої піраміди – перед проведенням ІІІ-го етапу кубка Львова та ZOVEX кубку України, які заплановані на серпень та будуть проводитись теж з комбінованої (див. Календарний план)

Нагадуємо, що до участі у змаганнях Аматорської ліги ФБСЛ не допускаються гравці з рівнем ЕЛО 900 очок і вище.

Щодо мотивації до перемоги – то завдяки співпраці ФБСЛ зі своїми партнерами – ТМ “AS” та Buffalo-Львів на кожному із цих турнірів розігрується головний приз за перемогу – індивідуальний кий ручної роботи “AS”. Не забуває про призерів і більярдний клуб ZOVEX – для кожного передбачені бонуси на клубні картки. Також для призерів передбачена можливість брати участь на пільгових умовах у турнірах Профліги ФБСЛ.

Аматорські змагання проводяться щомісяця.

 

Дата проведення: 04 – 05 серпня 2018р.

Місце проведення:
БК “ZOVEX”(Зелена)
м.Львів, вул.Зелена, 147 (ТЦ «Арсен», 2-й поверх)
тел. (032) 270 00 67
к-ть столів 12ft – 7+1 (VIP) ТМ “Buffalo”

 

Гра “Комбінована піраміда”.

Учасники змагань: до участі в турнірі запрошуються усі бажаючі. Обов’язковою умовою є рівень ЕЛО гравця на момент його вступу в турнір не більше 899 очок. Гравці, чий рейтинг ЕЛО на момент вступу в кожен з турнірів становить 900 і більше очок до змагань не допускаються. Рівень ЕЛО гравців відображений на офіційному веб-ресурсі проведення турнірів аматорської ліги ФБСЛ http://www.llb.su/.

 

Форма одягу – по бажанню (окрім спортивного вбрання).

Благодійний внесок –  250 гривень. Для жінок та учасників молодше 16 років чи старше 50 років вступний внесок 150 гривень (за умови членства у ФБСЛ).

 

Увага! Для спортсменів – членів Федерації, які попередньо зареєструються на сторінці турніру на сайті ЛЛБ вступний внесок 200 гривень. Також наголошуємо, що попередня онлайн-реєстрація є обов’’язковою умовою для сплати пільгового вступного внеску!

Регламент:
з 9:30 – розминка 
10:00-10:30 – реєстрація учасників;
11:00 – жеребкування, початок змагань

Нагородження:

На кожен із турнірів серії (окрім фіналу) запланована наступна система нагородження призерів:

за перше місце: головний приз – індивідуальний кий ТМ “АС” + бонуси (250) на

картку БК “ZOVEX” + право участі у наступному турніри серії “Профліга” – БЕЗКОШТОВНО;

за друге місце: грошова винагорода + бонуси (250) на картку БК “ZOVEX” + право участі у наступному турніри серії “Профліга” за пільговим вступним внеском 150 гривень;

за третє місце: грошова винагорода + бонуси (250) на картку БК “ZOVEX” + право участі у наступному турніри серії “Профліга” за пільговим вступним внеском 250 гривень;

за п’яте місце (при кількості учасників 24 і більше): грошова винагорода в розмірі 250 гривень.

Розмір грошової винагороди за друге, третє (треті і п’яті, якщо це передбачено) місця залежить від кількості учасників і становить загалом 50% від суми вступних внесків.

 

Детальну інформацію про аматорську лігу ФБСЛ читайте у Регламенті

Залишити відповідь