Ветеранські баталії у Львові

Четвертий тур ветеранської ліги відбувся цього вікенду, як завжди, яскраво і за графіком. Участь у змаганнях взяли 16 більярдистів 1970 р.н. і старші. Грали у комбіновану піраміду.

На старті змагань за домовленістю ветеранської ліги відбувся фуршет, а вже згодом гравці були розбиті на чотири групи по стільки ж учасників, з яких по троє кращих виходили до вирішальної стадії.

З першої групи вийшли Святослав Іванів і Володимир Смольницький. У другій тріумфували Махір Рзаєв і Віктор Гула. Третю підкорив Роман Мотовиляк, а з ним на другому місці Орест Кшик. У четвертій кращим стали Богдан Романович і Борис Антонишин. З третіх місць до плей-оф пройшли Олег Василиця, Олег Сомик, Ігор Антонів та Ігор Стадник.

Перші номери за результатами групових баталій одразу стартували з чвертьфіналів в олімпійці, а їх суперники боролися за продовження боротьби. Орест Кшик здобув технічну перемогу через відсутність свого опонента Олега Сомика. Впевнено пройшли до ¼ Борис Антонишин та Ігор Антонів – вони обіграли своїх суперників Олега Василицю та Віктора Гулу відповідно з однаковими рахунками 3-1. Замкнув вісімку у напруженій боротьбі Володимир Смольницький, який вирвав контрову перемогу в Ігора Стадника.

У чвертьфіналі Святослав Іванів розгромив Ореста Кшика (3-0) і з таким же результатом Володимир Смольницький переграв керівника ветеранського руху Махіра Рзаєва. В решті матчів Роман Мотовиляк без проблем пройшов Ігора Антоніва (3-1), а Богдан Романович у контрі взяв гору над Борисом Антонишином.

Півфінальні матчі пройшли майже за однаковим сценарієм. Першим фіналістом став Роман Мотовиляк, який не залишив шансів Богдану Романовичу – 3-0. Згодом до нього приєднався Святослав Іванів, який дав можливість Володимиру Смольницькому відіграти лише партію престижу (3-1).

У вирішальному поєдинку досвід Святослава Іваніва допоміг йому здолати молодшого за віком Романа Мотовиляка. Матч завершився з рахунком 3-1 на користь відомого на всю Україну ветерана з Червонограду. Вітаю переможця і бажаю ще довгих років перемог!

Нагадаю, що на третьому етапі перемогу здобув Володимир Смольницький, тоді у фіналі він здолав Ореста Кшика з рахунком 3-2.

У рейтингу ветеранської ліги перше місце посідає Святослав Іванів (1680 очок), йому в спину дихає Володимир Смольницький (1470 очок), а 3-4 місця з невеликим розривом залишилися за Орестом Кшиком (1280) і Романом Мотовиляком (1205).