Zovex прийняв фінальний турнір серед аматорів

 В суботу, 22 грудня, у львівському більярдному клубі Zovex пройшов фінальний етап любительської ліги ФБСЛ, де визначили кращого аматора року.

Умовою змагання була участь в попередніх турнірах серії або рейтинг ЕЛО менше 900 очок. В турнірі взяли участь 23 гравці, з яких 8 вийшло у плей-оф. В “олімпійку” без поразок пробралися Ігор Клим, Микола Штогрин, Максим Первак і Павло Дуркач. До них з «підвалу» приєднались Назар Савчак, Олег Кузик, Махір Рзаєв і Анатолій Тиханський.

У фінал вийшли Олег Кузик і Назар Савчак. До слова, Савчак вже був у фіналістом заключного етапу серії аматорських турнірів, які проводили з гандикапом минулого року. Тоді у триборстві він поступався Махіру Рзаєву. Зараз же Савчак переміг у фінальній зустрічі фінального етапу. Рахунок матчу –  4:2.

Нагадаємо, що попередній етап аматорської ліги відбувся минулого місяця. оловним призом якого був більярдний кий AS. Тоді за головний приз змагалось також 23 аматори, серед яких були як перможці попередніх етапів, так і новачки. Так, в турнірі брали участь власники трофейних київ Оксана Білик і Дмитро Цаценко. З дебютантів аматорських турнірів ФБСЛ варто відзначити гостей з Івано-Франківська: Миколу Никорака і Віталія Яцунського.

Цього року відбудеться ще один захід – заключний турнір в стилі корпоративу, де гравці ФБСЛ та організатори також підсумують 2018 рік та обговорять плани щодо більярдного життя міста на наступний рік.

Залишити відповідь