Семчишин переміг на турнірі ЛЛБ №46

 Цими вихідними у львівському більярдному клубі Zovex відбувся турнір за регламентом Ліги любителів більярдну з дисципліни «динамічна піраміда».

Семчишин переміг на турнірі за регламентом ЛЛБ №46.

Вже традиційно, змагання проходять 3 дні, два з яких – кваліфікація. У п’ятницю, 1 грудня, у відборі взяло участь десятеро гравців, а в суботу – 14. По четверо учасників цих стадій пройшли у фінальний етап, що відбувся у неділю.

Семчишин переміг на турнірі за регламентом ЛЛБ №46.

Так, Семчишин Олександр, Луценко-Янкович Герман, Антонів Ігор, Гуденко Микола, Левчик Дмитро, Калявський Віталий, Гарасим Дмитро і Левицький Микола вибороли можливість змагатися у фінальній частині, де їх суперниками були сіяні за рейтингом гравці. Загалом, у неділю було 12 учасників, які почали фінальний день іграми по сітці до двох поразок. У півфіналах зустрілися Дмитро Левчик і Василь Міщишин та Загайнов Андрій зіграв проти Олександра Семчишина.

Міщишин, який нещодавно перемагав на турнірах ЛЛБ не зумів перемогти 18-річного Левчика, що приїхав на змагання з Тернополя. В іншому півфіналі сильнішим виявився Олександр Семчишин. Фінальний матч гравці довели до контрової партії, де Семчишин поборов Левчика.

Семчишин переміг на турнірі за регламентом ЛЛБ №46.

Нагадаємо, на попередньому турнірі за регламентом ЛЛБ перемогу здобув Дмитро Цаценко.  Ще раніше, турнір по регламенту ЛЛБ пройшов з дисципліни «вільна піраміда». У фінал турніру ЛЛБ тоді пробились Білик та Міщишин. Перемогу з рахунком 4;1 виборов Василь Міщишин.

Вже у найближчі вихідні у клубі «Зовекс» пройде парний Чемпіонат Львівської області з динамічної піраміди.

Залишити відповідь