5 причин, чому варто взяти участь у Lviv Open

   1. Турніру з таким призовим фондом в Україні не було вже багато років. Українські спортсмени чи не вперше за багато років мають можливість відчути смак справжнього комерційного турніру. 100 тисяч гривень і 16 призових місць дають можливість майже кожному учаснику сподіватись на непогану винагороду за хорошу гру.

   2. Очікується участь провідних майстрів більярду з багатьох країн. Вже сьогодні можна говорити про те, що Lviv Open стане головною подією року в більярдному житті України. Це добра нагода поспілкуватися із старими знайомими, яких давно не зустрічав, та побачити нових цікавих людей.

   3. З цього турніру має шанс почати свій відлік відродження українського більярду. Спроба провести турнір з хорошим призовим фондом, який забезпечить велику кількість учасників, має стати прикладом для спонсорів та потенційних організаторів інших турнірів. Ми взяли на себе таку сміливість – підтримайте нас, і ми не зупинимось на досягнутому. Давайте разом писати історію українського більярду!

   4. Львів – туристична столиця України, місто приймає щороку більше двох мільйонів туристів. Поєднати участь у турнірі з відвідинами чудового міста – що може бути краще для більярдиста? Lviv Open познайомить вас зі Львовом краще, ніж Гугл!

   5. Набридло безвилазно катати «колгосп» у своєму клубі – приїжджай на Lviv Open! Витративши зовсім небагато, ви зможете зіграти в турнірі разом із зірками більярду, а також побувати на незабутній екскурсії по осінньому Львову. Повірте, Lviv Open стане однією з найяскравіших подій у вашій більярдній кар’єрі!

   Lviv Open – подія, яку не можна пропустити!

Залишити відповідь