Аматорський турнір №10 з вільної піраміди

Друга серія аматорських турнірів ФБСЛ добігає до свого завершення – на черзі десятий за чергою турнір з вільної піраміди. Це останній відбірковий серії, щодо проведення підсумкового (фінального) етапу повідомимо пізніше. Нагадуємо, що до участі у цих змаганнях не допускаються гравці з рівнем ЕЛО 900 очок і вище.

Щодо мотивації до перемоги – то завдяки співпраці ФБСЛ зі своїми партнерами – ТМ “АС” та Buffalo-Львів на аматорському №10, як і на кожному із цих турнірів розігрується головний приз за перемогу – індивідуальний кий ручної роботи “АС”. Не забуває про призерів і більярдний клуб ZOVEX – для кожного передбачені бонуси на клубні картки. Також для призерів передбачена можливість брати участь на пільгових умовах у турнірах серії Відкритого чемпіонату Львова.

 

Дата проведення: 08 (8 – 9) лютого 2020р.

Місце проведення:
БК “ZOVEX”(Зелена)
м.Львів, вул.Зелена, 147 (ТЦ «Арсен», 2-й поверх)
тел. (032) 270 00 67
к-ть столів 12ft – 12 + 2 (VIP) ТМ “Buffalo”

 

Гра “Вільна піраміда”.

Учасники змагань: до участі в турнірі запрошуються усі бажаючі. Обов’язковою умовою є рівень ЕЛО гравця на момент його вступу в турнір не більше 899 очок. Гравці, чий рейтинг ЕЛО на момент вступу в кожен з турнірів становить 900 і більше очок до змагань не допускаються. Рівень ЕЛО гравців відображений на офіційному веб-ресурсі проведення турнірів аматорської ліги ФБСЛ http://www.llb.su/

 

Форма одягу – по бажанню (окрім спортивного вбрання).

Благодійний внесок –  300 гривень. Для жінок та учасників молодше 16 років чи старше 50 років вступний внесок 150 гривень (за умови членства у ФБСЛ).

 

Увага! Для спортсменів – членів Федерації, які попередньо зареєструються на сторінці турніру на сайті ЛЛБ вступний внесок 200 гривень.

Регламент:
10:00 – розминка 
10:30-11:00 – реєстрація учасників;
11:00 – жеребкування, початок змагань

Нагородження:

На кожен із турнірів серії (окрім фіналу) запланована наступна система нагородження призерів: 

за перше місце: головний приз – індивідуальний кий ТМ “АС” + бонуси (250) на 

картку БК “ZOVEX” + право участі у наступному турніри серії “Відкритий чемпіонат Львова” – БЕЗКОШТОВНО*;

за друге місце: грошова винагорода + бонуси (250) на картку БК “ZOVEX” + право участі у наступному турніри серії “Відкритий чемпіонат Львова” – БЕЗКОШТОВНО*;

за третє місце: грошова винагорода + бонуси (250) на картку БК “ZOVEX”  + право участі у наступному турніри серії “Відкритий чемпіонат Львова” – БЕЗКОШТОВНО*;

за п’яте місце (при кількості учасників 24 і більше): грошова винагорода в розмірі 250(300) гривень  + право участі у наступному турніри серії “Відкритий чемпіонат Львова” – БЕЗКОШТОВНО*.

 

Розмір грошової винагороди за друге, третє (треті і п’яті, якщо це передбачено) місця залежить від кількості учасників і становить загалом 50% від суми вступних внесків.

Детальніше про аматорську лігу ФБСЛ читайте у Регламенті

Залишити відповідь