Аматорський турнір з динамічної піраміди – зміни по рівню ЕЛО та відбір на чемпіонат області

Перед чемпіонатом Львівської області та чемпіонатом України аматори мають можливість спробувати свої сили та потренуватись у дисципліні динамічна піраміда – саме по такій грі пройде черговий аматорський турнір. Також звертаємо вашу увагу на те, що у зв’язку з ростом майстерності аматорів, прохідний рівень ЕЛО на ці турніри буде збільшено в цьому сезоні до 950 очок.

Цього разу, як і в черговому чемпіонаті області, гратимемо в динамічну піраміду – це зумовлено процесом підготовки і відбору кращих гравців ФБСЛ до участі у чемпіонаті України, який пройде з 20 по 23 березня в місті Чернівці.

Щодо мотивації до перемоги – то завдяки співпраці ФБСЛ зі своїми партнерами – ТМ “АС” та Buffalo-Львів на аматорському №4, як і на кожному із цих турнірів розігрується головний приз за перемогу – індивідуальний кий ручної роботи “АС”. Не забуває про призерів і більярдний клуб ZOVEX – для кожного передбачені бонуси на клубні картки. Також для призерів передбачена можливість брати участь на пільгових умовах у турнірах серії Відкритий чемпіонат Львова – а конкретно в чемпіонаті області з динамічної піраміди, який відбудеться 7-8 березня в БК “ZOVEX”

 

Дата проведення: 29 лютого 2020р.

Місце проведення:
БК “ZOVEX”(Зелена)
м.Львів, вул.Зелена, 147 (ТЦ «Арсен», 2-й поверх)
тел. (032) 270 00 67
к-ть столів 12ft – 16 ТМ “Buffalo”

 

Гра “Динамічна піраміда”.

Учасники змагань: до участі в турнірі запрошуються усі бажаючі. Обов’язковою умовою є рівень ЕЛО гравця на момент його вступу в турнір не більше 949 очок. Гравці, чий рейтинг ЕЛО на момент вступу в кожен з турнірів становить 950 і більше очок до змагань не допускаються. Рівень ЕЛО гравців відображений на офіційному веб-ресурсі проведення турнірів аматорської ліги ФБСЛ http://www.llb.su/

 

Форма одягу – по бажанню (окрім спортивного вбрання).

Благодійний внесок –  300 гривень. Для жінок та учасників молодше 16 років чи старше 50 років вступний внесок 150 гривень (за умови членства у ФБСЛ).

 

Увага! Для спортсменів – членів Федерації, які попередньо зареєструються на  сторінці турніру на сайті ЛЛБ вступний внесок 200 гривень.

Регламент:
10:00 – розминка 
10:30-11:00 – реєстрація учасників;
11:00 – жеребкування, початок змагань

Нагородження:

На кожен із турнірів серії (окрім фіналу) запланована наступна система нагородження призерів: 

за перше місце: головний приз – індивідуальний кий ТМ “АС” + бонуси (250) на 

картку БК “ZOVEX” + право участі у наступному турніри серії “Відкритий чемпіонат Львова” – БЕЗКОШТОВНО*;

за друге місце: грошова винагорода + бонуси (250) на картку БК “ZOVEX” + право участі у наступному турніри серії “Відкритий чемпіонат Львова” – БЕЗКОШТОВНО*;

за третє місце: грошова винагорода + бонуси (250) на картку БК “ZOVEX”  + право участі у наступному турніри серії “Відкритий чемпіонат Львова” – БЕЗКОШТОВНО*;

за п’яте місце (при кількості учасників 24 і більше): грошова винагорода в розмірі 250(300) гривень  + право участі у наступному турніри серії “Відкритий чемпіонат Львова” – БЕЗКОШТОВНО*.

 

Розмір грошової винагороди за друге, третє (треті і п’яті, якщо це передбачено) місця залежить від кількості учасників і становить загалом 50% від суми вступних внесків.


Детальніше про аматорську лігу ФБСЛ читайте у Регламенті

Залишити відповідь