Аншлаг на Lviv Open. Уже більше сотні учасників

   Не по-листопадовому теплою погодою зустрів осінній Львів учасників турніру з вільної піраміди Lviv Open пам’яті Романа Коваля.

   100000 гривень – найбільший призовий фонд на українських турнірах за кілька останніх років плюс проведення турніру в туристичній столиці України, яка стрімко розвивається  – все це обіцяло аншлаг. І, тим не менше, кількість учасників перевершила очікування. Вже до вечора четверга в турнірній сітці 114 гравців. І, схоже, це не межа. Більярдисти їдуть з усієї України. По суті, за винятком п’яти гравців, що поїхали в Нижній Новгород, всі інші у Львові. Ярослав Тарновецький і Володимир Перкун, вся юнацька збірна країни (Клєстов, Рибалко, Годулян, Матвєєв, Сальников, Осичнюк, Родіонов – оскільки фінал юнацького Кубка України перенесли на тиждень вперед), Станіслав Хоруженко і Владислав Дерев’янко, Андрій Сеник і Марк Плешко, п’ять років не грав у турнірах Олег Мачтаков і «супер-ветеран» Анатолій Маліванчук, представники, щонайменше, 35 українських міст.

   Жеребкування відбудеться в п’ятницю в 11:00, але вже зараз організатори поглядають на притаївшуюся в більборде «256-ю» сітку.

   Турніри приймають два клуби Zovex (на вул. Патона та вул. Зелена). Ліга любителів більярду спільно з більярдною фабрикою «Buffalo» готують прямі трансляції матчів найбільшого українського турніру.

Залишити відповідь