Фестиваль дитячого більярду у Львові. Старт дано!

У Львові розпочався масштабний більярдний дитячо-юнацький турнір.

Відкритий Кубок Львова з більярдного спорту серед дітей та юнацтва, організаторами якого виступили ФБС м. Львова та більярдний клуб «Zovex» за підтримки Львівської міської ради та Федерації спортивного більярду України, зібрав 121 юного гравця зі всіх куточків України.

В рамках Кубку будуть одночасно проведені вісім турнірів – п’ять з вільної піраміди та три – з пулу-дев’ятки. Особлива увага до змагань з піраміди юніорів до 21 року. Адже саме їх виступ, починаючи з 1/4 фіналу, буде показано в прямому ефірі каналу  XSport. І подивитись шанувальникам більярду буде на кого. Серед учасників призер чемпіонату світу серед дорослих, майстер спорту міжнародного класу з Кривого Рогу Богдан Рибалко, його трохи менш титулований, але не менш сильний земляк Микита Адамець, володар Кубку України Максим Осичнюк, що представляє Хмельницький, призер чемпіонатів України Владислав Денисов з Кропивгницького, місцева зірка, що сходить Олександр Лапшин, та інші – всього 19 учасників.

В середній віковій групі 25 учасників, і явний фаворит тут Микита Гоменюк з Кропивницького. Його головний конкурент – чернівчанин Тимур Івасюк. Також відмітимо Данила Жданова з Кривого Рогу та Давида Чумака з Сєвєродонецьку.

24 учасника в молодшій віковій групі. Боротьбу за перемогу, ймовірно, поведуть Ілля Стерпул з Кропивницького, харків’янин Владислав Ісаєв, Федір Жданов з Кривого Рогу.

В старшій віковій групі серед дівчат всього шість учасниць, але серед них дві минулорічні призерки чемпіонату світу Любов Жигайлова (Дніпро) та Віра Меденко (Кривий Ріг). Конкуренцію їм складуть Яна Васілова з Івано-Франківська та Марія Скочук з Чернівців. Дев’ять учасниць в молодшій віковій групі.

Три турніру відбудуться в пулі-дев’ятці. В старшій віковій групі у юніорів 9 учасників, в молодшій – 19. У дівчат за перемогу змагатимуться 10 учасниць.

 

За матеріалами сайту billiardnews.com.ua

Залишити відповідь