На Кубку України визначились учасники плей-оф

У львівському БК «Zovex» юніорів змінили дорослі гравці. Вже два дні йдуть ігри Кубку України з комбінованої піраміди серед чоловіків та жінок.

Щоправда, юнаки відіграють досить примітну роль і у дорослому турнірі. В 1/8 фіналу за підсумками двох днів вийшли львів’янин Олександр Лапшин та кропивницьке тріо Гоменюк – Стерпул – Булава.

Нагадаю, що Нікіта Гоменюк в цьому році виграє всі «комбіновані» турніри. Взимку у Житомирі на рахунку Гоменюка дубль (юнаки+дорослі) на чемпіонаті України, а вже тут, у Львові, Нікіта виграв турнір серед юніорів. На дорослому ж Кубку Гоменюк обіграв спочатку Станіслава Нікіпорця – 4:0, а потім й Володимира Дембицького – 4:1.

Починає виходити на перші ролі й молоде покоління кропивницької школи. 13-річний Ілля Стерпул мав всі шанси переграти одесита Олександра Істоміна, але все ж поступився у контрі. Та у «підвалі» Ілля виборов-таки перепустку до плей-оф, також в контрі вирвавши перемогу у Олексія Оксененко з Сум.

Андрій Булава повів 2:0 з Андрієм Клестовим, мав всі шанси при рахунку 2:2 взяти ще одну партію та вийти вперед, але врешті-решт поступився 2:4. Проте три перемоги в ніжній сітці вивели Булаву у 1/8 фіналу.

А ось харківський юніор Андрій Родіонов виступив дуже невдало. Спочатку була дуже важка перемога над львівським гравцем Юрієм Фурманчуком. Поступаючись 0:2, Андрій вирвав перемогу в контрі. Потім Родіонов бурхливо розпочав зустріч з Миколою Зайченком, зігравши в першій партії вісім з розбою. Але потім гравець з Житомиру перемагає 4:3, Родіонов падає в «підвал», де зазнає нищівної поразки від Ігоря Мартина – 0:4.

Пройшли в плей-оф всі фаворити, при чому перших вісім номерів рейтингу – «по верху»  (Клестов, Перкун, Гоменюк, Рибалко, Адамець, Зайченко, Істомин та Лапшин). З «підвалу» піднялись до 1/8 фіналу Мартин (№9), Гриник (№14), Лозинський (№20), Стерпул (№23), Жуковський (№24), Нікіпорець (№30), Булава (№32) та Калявський (№44).

Жінки розпочали тільки в неділю, зіграні перші вісім зустрічей. По дві поразки отримали дві Карини – Вержиковська та Кісіль. Анна Котляр та Марія Скочук грали чотири години, в контрі перемогу вирвала Котляр. По верхній сітці сьогодні грають Котляр – Хомічева, Пудовкіна – Шевченко, по нижній – Білик-Малахова та Васілова-Скочук.

За матеріалами ресурсу: billiardnews.com.ua

Залишити відповідь