Перебіг подій першого дня грандіозного дитячого фестивалу у Львові

В БК «ZOVEX» урочисто відкрився Кубок з більярдного спорту серед дітей та юнацтва.

Львів поставив черговий рекорд, зібравши на юнацькі змагання 121 учасника, з яких 83 грають в піраміду, а ще 38 – в пул.

В рамках масштабного фестивалю одночасно відбувається вісім турнірів – п’ять з вільної піраміди та ще три – з пулу-дев’ятки.

Найбільша увага до змагань хлопців у віковій категорії до 21 року. Адже саме цей турнір вже з ранку четверга буде транслювати канал XSport. В перший день 19 гравців виявляли вісімку найкращих. Найзахопливішою видалась зустріч між Микитою Адамцем та Анатолієм Сокальським. В контровій партії переміг чернівчанин Сокальський, та відправив гравця з Кривого Рогу в нижню сітку. Щоправда, звідти Микита легко вийшов в 1/4 фіналу.

Без поразок в чвертьфінал пройшли, окрім Сокальського, також Богдан Рибалко, Владислав Денисов та львів’янин Олександр Лапшин. Останній, на потіху місцевої публіки, програв у двух зустрічах лише одну партію, розгромивши Артура Мостового та Іллю Непийпиво.

Полтавчанин Непийпиво потрапив у чвертьфінал крізь «подвал», також як і Адамець, Максим Осичнюк та Артур Воронов. Останній, представник дніпровської школи більярду, доволі несподівано переграв киянина Данила Говтву.

Отже, у четвер в 10:00 телевізійний день на «XSport» відкриють Микита Адамець та Богдан Рибалко. Це буде захоплююче криворізьке дербі. Потім до ТБ-столу вийдуть Олександр Лапшин та Максим Осичнюк. У двох інших чвертьфіналах зійдуться Непийпиво з Денисовим, та Сокальський з Вороновим.

З перемог стартували і всі фаворити середньої вікової групи – Микита Гоменюк, Тарас Івасюк, Любомир Білий, Данило Жданов та Давид Чумак.

Владислав Ісаєв, Михайло Ларьков, Антон Забродський, Ілля Стерпул – серед головних претендентів на перемогу в молодшій групі.

Дівчата в старшій групі вже виявили полу фіналісток. Місця у фіналі розіграють між собою Яна Васілова з Івано-Франківська і чернівчанка Марія Скочук, та Віра Меденко з Кривого Рогу з Любовью Жигайловою з Дніпра.

У молодшій групі відзначимо дві перемоги 10-річної киянки Соні Грач. В обох групах серед дівчат завтра вже будуть виявлені переможниці.

Стартували і три турніру з пулу, але про їх перебіг докладніше вже завтра.

 

За матеріалами сайту billiardnews.com.ua

Залишити відповідь