Шостий етап відкритого чемпіонату міста Львова

 Після аматорського турніру №6 продовжуємо розвивати новий проект ФБСЛ – відкритий чемпіонат міста Львова. Нагадуємо, що цей турнір прийшов на заміну минулорічним кубкам Львова, хоча і має певні відмінності. З умовами проведення можна ознайомитись в Положенні. На черзі шостий етап цього турніру.

Дата проведення: 2-3 листопада 2019р.

Місце проведення:
БК “ZOVEX”(Зелена)
м.Львів, вул.Зелена, 147 (ТЦ «Арсен», 2-й поверх)
тел. (032) 270 00 67
к-ть столів 12ft – 12+2 (VIP) ТМ “Buffalo”

 

Гра “Вільна піраміда”.

Турнір проводиться у дві стадії – кваліфікація та плей-оф. 8 кращих по рейтингу Чемпіонату вступають одразу в плей-оф. На шостий етап сіяні наступні гравці: Мартин Ігор, Півченко Артур, Калявський Віталій, Лапшин Олександр, Цяска Микола, Пікула Олег, Самсонов Віталій, Петраш Сергій. Нагадуємо, що у випадку неявки сіяного гравця на ігри плей-оф йому зараховується технічна поразка і рейтингові очки за участь у етапі турніру не нараховуються. 

Решта учасників плей-оф (4, 6, 8 чи 12 – залежно від кількості учасників) кожного етапу визначаються за результатами кваліфікації. Кваліфікація на кожному етапі проводиться за умови участі в ній не менше 16 гравців. Також нагадуємо, що до участі в кваліфікації без вступного внеску запрошуються 6 учасників аматорського турніру №6, які зайняли в ньому 1-6 місця.

Форма одягу – на стадії кваліфікації по бажанню (окрім спортивного вбрання), для учасників стадії плей-оф форма ОБОВ’ЯЗКОВО.

Учасники змагань: до участі в турнірі запрошуються усі бажаючі.

 

Благодійний внесок – кваліфікація 300 гривень, плей-оф 400 гривень. Для жінок та учасників молодше 16 років чи старше 50 років вступний внесок у кваліфікацію 150 гривень (за умови членства у ФБСЛ).

 

Увага! Для спортсменів – членів Федерації, які попередньо зареєструються на сторінці турніру на сайті ЛЛБ вступний внесок у кваліфікацію 200 гривень, у плей-оф 300 гривень.

Регламент:

02.11 (субота) – кваліфікація:
10:00 – розминка 
10:00-10:30 – реєстрація учасників;
11:00 – жеребкування, початок змагань

03.11 (неділя) – плей-оф:
10:30 – розминка 
11:00 – початок змагань

Турнір рейтинговий К=1,25.

Організатори турніру залишають за собою право вносити зміни до регламенту, в залежності від кількості учасників.

Залишити відповідь