Ужгород приймає гостей. Третя “Золота осінь” стартує в суботу

 

Через два дні в Ужгороді розпочнеться «Золота осінь». У звичайної людини одразу ж виникне запитання: «Чому ж розпочнеться, вона ж закінчується?», а от любителі більярду знають, що «Золота осінь» – це традиційний осінній комерційний турнір з піраміди, який цьогоріч стане третім.

Турнір носить статус комерційного, а також є дещо туристичним, оскільки організатори дають можливість грати за суворим розкладом, що дозволяє в перервах між матчами спокійно прогулюватися тихими вуличками та липовою алеєю вздовж берегів річки Уж. Грати їдуть щонайменше з різних куточків Західної України, тому турнір є цікавим і досить сильним за складом учасників.

 

У 2017 році за титул боролися 28 більярдистів, а в 2018 – 22. Золотий дубль на обох першостях оформив керівник місцевої більярдної Федерації Олександр Сайков, який два роки поспіль у фіналі обіграв Ігора Мартина зі Львова. Менше щастило майстру спорту з Волині Станіславу Тимчію: в 2017 році в півфіналі він поступився Ігору Мартину (2-4), а минулоріч його спинив Олександр Сайков у контрі.

ОНЛАЙН-РЕЄСТРАЦІЯ

На жаль, оформити хет-трик Олександру Сайкову не вдасться, оскільки він пропустить цей турнір через проживання за кордоном. Основними претендентами на перемогу серед гравців, які вже підтвердили свою участь, залишаються Станіслав Тимчій та Ігор Мартин. Але прогнози залишимо на суботу, коли стане відомий список учасників.

Рекомендую їхати в Ужгород усім без винятку, адже власник «Buffalo Ungvar» Сергій Король славиться неабиякою гостинністю і теплим ставленням до друзів. Про перебіг турніру я розповідатиму на сторінці у Facebook.

Підписуйтеся: БІЛЬЯРД-БЛОГ ПАВЛА БУДЧИКА.

Залишити відповідь