Ветеранські підсумки по-львівськи

У Львові ветерани підвели підсумки 2019 року на турнірі з більярду. Організатор змагань Махір Рзаєв, який продовжив справу Сергія Шохіна, зібрав 19 охочих позмагатися у вільній піраміді та у невимушеній атмосфері провести 2019 більярдний рік фуршетом.

Перемога дісталась Ігору Антоніву, який кілька тижнів тому тріумфував на закритому турнірі Львівського РСП «Украероруху». В головному поєдинку цього турніру він здолав Романа Кудина з рахунком 4-2. Бронзові нагороди дісталися Оресту Кшику та Махіру Рзаєву, які в півфіналах поступилися переможцю та срібному призерові змагань.

Щодо рейтингу, то попри невдалий виступ на підсумкових змаганнях, перше місце втримав Святослав Іванів з Червонограду, який на 300 очок випереджає Ігора Антоніва. Загалом п’ятірка кращих у ветеранському рейтингу 2019-2020 року виглядає так:

  1. Святослав Іванів – 2465 очок (5 турнірів);
  2. Ігор Антонів – 2140 очок (5 турнірів);
  3. Орест Кшик – 2000 очок (5 турнірів);
  4. Володимир Смольницький – 1890 очок (4 турніри);
  5. Махір Рзаєв – 1820 очок (5 турнірів).

Якщо подивитися в цілому на ситуацію ветеранського більярду, то можна впевнено говорити про позитивну динаміку розвитку. А отже, молодому поколінню є і буде з кого брати приклад в майбутньому. Бажаю організаторам у новому сезоні не зупинятися на досягнутому і набирати ще більше обертів.

 

За матеріалами ресурсу Більярд – блог Павла Будчика

Залишити відповідь