Відкритий чемпіонат Львівської області з динамічної піраміди (відбірковий до чемпіонату України)

 Найближчими вихідними 7-8 березня проводимо турнір з динамічної піраміди, який об’єднає в собі одразу декілька важливих моментів. По перше, це чемпіонат області, відповідно до статусу якого переможці та призери виконають спортивні нормативи КМС та 1-го розряду. По друге, цей турнір йтиме в залік серії “Відкритий чемпіонат м. Львова з більярдного спорту” в якості 1-го етапу другої серії цих змагань – із відповідними заліковими очками в рейтинг турніру. І, по третє, змагання є відбірковими до чемпіонату України з більярдного спорту “Динамічна піраміда”, який пройде 19-22 березня в м. Чернівці. 

Турнір традиційно буде проводитись у два етапи, перший етап груповий, другий – плей-оф. По такому принципу, нагадуємо, проводились усі минулорічні чемпіонати області. Також, вже традиційно, цей турнір буде відкритим для гравців з інших регіонів. Для спортсменів Львівської федерації чемпіонат області стане відбірковим турніром до чемпіонату України з динамічної піраміди ( 19-22 березня в м. Чернівці). Також за результатами чемпіонату області щодо фіналістів буде подане клопотання про присвоєння їм спортивного розряду “кандидат в майстри спорту”.

Дата проведення: 7-8 березня 2020р.

Місце проведення:
БК “ZOVEX”(Зелена)
м.Львів, вул.Зелена, 147 (ТЦ «Арсен», 2-й поверх)
тел. (032) 270 00 67
к-ть столів 12ft – 12+2 (VIP) ТМ “Buffalo”

 

Гра “Динамічна піраміда”.

Учасники змагань: до участі в турнірі запрошуются усі бажаючі.
Благодійний внесок – 400 грн. Для юнаків/дівчат віком до 16 років, ветеранів старше 50 років та жінок вступний внесок – 200 гривень. Спортсмени ФБСЛ сплачують внесок 300 гривень за умови попередньої онлайн реєстрації на офіційній сторінці турніру

Призовий фонд турніру – 80% від суми вступних внесків. Переможець Чемпіонату нагороджується почесним кубком, призери – дипломами та медалями відповідних ступенів.  

Детальніше про формат проведення чемпіонату читайте в положенні!

Форма одягу – клас “А” – однотонна сорочка або футболка-поло, темні брюки, жилетка та метелик – за бажанням. 
Спортсмени, чий одяг не відповідатиме цим вимогам, до участі в стадії 2 чемпіонату допущені не будуть!

Регламент:
07.03. (субота) 
10:00-10:30 – реєстрація учасників
10:30 – жеребкування

11:00 –  початок змагань, попередні ігри у групах (кваліфікація)

17:00 – стадія плей-оф (орієнтовний час)

08.03. (неділя) 
11:00 – стадія плей-оф – продовження

17:00 – фінал (орієнтовний час)

 

Змагання проводяться у два етапи (стадії). 

Стадія 1 (кваліфікація) – груповий етап, стадія 2 – плей-оф. На етапі кваліфікації всі учасники будуть розбиті на групи по 4-5 гравців. Перші та другі номери в групах будуть визначені та розсіяні згідно з діючим офіційним рейтингом ФБСЛ, треті номери – за територіальним принципом, решта гравців – за сліпим жеребкуванням. У групах – кругова система. Кожен учасник турніру проведе на стадії кваліфікації не менше трьох матчів. У етап плей-оф виходять по два або три гравці з кожної групи, залежно від кількості учасників. Матчі кваліфікаційного раунду проводяться до трьох виграних партій.

Стадія 2 (плей-оф) – до 1/2 фіналу включно – до 4-х виграних партій,  фінал – до 5-ти виграних партій.

Увага! Гравці, які не будуть присутні на відкритті до турніру допущені не будуть. Участь призерів у нагородженні обов’язкова. Гравці, які не будуть присутні на нагородженні у відповідній формі одягу, позбавляються права отримання призових. 

Організатори турніру залишають за собою право вносити зміни до регламенту в залежності від кількості учасників .
Турнір рейтинговий, К=1,5.

Залишити відповідь