Рейтинги

Офіційний рейтинг ФБС м. Львова - для спортсменів ФБСЛ за результатами їх виступів у офіційних турнірах ФБСЛ (чемпіонат, кубок і т. д.) Оскільки цей рейтинг найбільш важливий для визначення якості гри спортсмена, він використовується як основний критерій для можливості фінансування спортсмена Федерацією на виїзні турніри та для визначення учасників заключного турніру за звання абсолютного чемпіона.

Загальний рейтинг ФБС м. Львова - для спортсменів ФБСЛ за результатами їх виступів у будь-яких турнірах ФБСЛ чи під егідою ФБСЛ, у тому числі у турнірах ЛЛБ. Відображає якість та активність участі спортсмена у змаганнях. Використовується для розсіювання по турнірній сітці найрейтинговіших спортсменів на турнірах, де це передбачено регламентом. Також надає право користування «спортивною» знижкою при оплаті за час у клубах – партнерах ФБСЛ.

Кубковий рейтинг ФБС м. Львова - для усіх спортсменів (не тільки ФБСЛ) за результатами їх виступів у турнірі «Кубок Львова». Визначає учасників фінального етапу цих змагань.

Рейтинг ЛЛБ – для учасників турнірів, які проводяться по регламенту ЛЛБ під егідою ФБСЛ. Використовується для визначення учасників фінального турніру серії та розсіювання їх по турнірній сітці на цих змаганнях.